Aktuality

ruka 24. 6. 2016

Do videogalerie bylo přidáno další video. I díky Vaší pomoci se tentokrát děti mohly podívat na pobřeží Kep.


ruka 6. 6. 2016

Další video, tentokrát z probíhající výuky anličtiny je k přehrání ve videogalerii.


ruka 27. 5. 2016

Ve videogalerii můžete najít nové, pěkně sestříhané děkovné video z hodin piana, které děti v sirotčinci navštěvují.


ruka 2. 4. 2016

Do sekce historie pomoci z loňského roku přibyla listopadová fotogalerie z návštěvy sirtočinec. Cestu za naše sdružení podnikly paní Tamara Hadravová společně s Jarkou. Při této příležistosti byly dětem předány dárky od rodičů.


ruka 14. 2. 2016

V listopadu a prosinci roku 2015 jsme v rámci natáčení dokumentu o Jarce a sirotčinci navštívili s paní režisérkou Markétou Nešlehovou náš sirotčinec. Předali jsme dárky od adoptivních rodičů a nakoupili rýži pro děti. Nebyla jsem však spokojená s tím, co jsem viděla a slyšela od dětí ohledně kvality jídla, které dostávají. A tak jsem vymyslela, že bude dětem dodáváno jídlo do sirotčince hotové, aby se nemohly suroviny pro přípravu jídla „ztrácet“ v sirotčinci. Během naší návštěvy zmizelo půl pytle rýže a nikdo mi nedokázal vysvětlit kam?! Zatím je možné zaplatit toto kvalitní jídlo na pondělí, středu a pátek. Zkoušíme, jak tento nápad bude fungovat v praxi. Zatím jsme spokojeni.

Za S.O.S. Děti Kambodži, Tamara Hadrabová


ruka 13. 2. 2016

Letošní první sérii fotek najdete na stránce historie pomoci. Díky mimořádným příspěvkům adoptivních rodičů (rodina Švecova, rodina Bártů, rodina Fryčova, rodina Navrátíkova, pan Janulík, pan Šnajdar, pan Řeřicha a paní Chuchlová) se vybralo celkem 200 $, a tak se 6. 2. 2016 podařilo zorganizovat výlet pro několik dětí do národního parku a na pláž v Kepu na jihu Kambodži. Děti byly z výletu nadšené a moc si ho užily. Byl to pro ně krásně strávený den mimo sirotčinec. historie pomoci.

Zároveň do videogalerie přibylo další video s pozdravem dětí pro adoptívní rodiče. Tentokrát zdraví písničkou, kterou se dvě dívky naučily na piano.