Korespondence s dětmi

Milí „adoptivní rodiče“,

máme pro Vás informaci týkající se udržování písemného kontaktu s Vaším „adoptivním dítětem“. Chcete-li si se svým „adoptivním dítětem“ dopisovat, prosíme, aby první impuls byl z Vaší strany. Dopisy od Vás musí být psány čitelně v anglickém jazyce – a to spíše jednoduchou angličtinou. Kromě adresy sirotčince obálku jasně nadepište jménem a ID dítěte.

Adresa sirotčince:
Cambodian Light Children Association C.L.C.A
01 St371 V/1 Tnort Choum
Sangkat Beoungtompun
Khan Meanchey, Phnom Penh

Pro obdržení odpovědi od dětí do Vašeho dopisu vložte obálku se zpáteční adresou do České republiky. Prosíme vás o trpělivost, dopisování s tak vzdálenou zemí je náročné u České pošty, natožpak u pošty kambodžské. Dopis od Vás jde do Kambodži zhruba měsíc. Počítejte, že odpověď na svůj dopis obdržíte za cca 2–3 měsíce. Po dohodě je možná také e-mailová komunikace s dítětem.

E-mail: (bude doplněn)

Záleží na Vás, jakou cestu si vyberete. U klasického zasílání poštou je nevýhodou časová náročnost, u psaní emailem nezaručíme, kdy a jakým způsobem bude dopis Vašemu „adoptivnímu dítěti“ předán. Zda si ho pouze přečte v počítači či mu bude text vytištěn.

Také Vás požádám, rozhodnete-li se s Vaším „adoptivním dítětem“ dopisovat, dejte nám o tom zprávu, a to na emailovou adresu: misha.trnka@seznam.cz.